Moeite om de buitenlandse artsen te begrijpen? EMS's vertaaldienst kan helpen

Moeite met het begrijpen van de medici in een buitenlands ziekenhuis? De vertaaldienst van EMS kan helpen

Struggling to understand the medics

Moeite om de buitenlandse artsen te begrijpen? EMS's vertaaldienst kan helpen

Moeite met het begrijpen van de medici in een buitenlands ziekenhuis? De vertaaldienst van EMS kan helpen

In een ideale wereld zou het contact met een buitenlands ziekenhuis eenvoudig zijn. U krijgt regelmatig nuttige feedback van de artsen en verpleegkundigen, de medische rapporten zijn duidelijk en gemakkelijk te begrijpen, en het proces om uw patiënt uit het ziekenhuis en terug naar huis te krijgen voor verdere behandeling is eenvoudig.

In werkelijkheid gaat het niet altijd zo.

Waarom? Een van de belangrijkste redenen is dat goede, duidelijke communicatie niet altijd verloopt zoals het hoort in elke medische instelling over de hele wereld. Een familie krijgt bijvoorbeeld een telefoontje dat hun geliefde met spoed naar het ziekenhuis is gebracht terwijl ze op vakantie zijn. Ze bellen het ziekenhuis, maar krijgen de artsen niet te pakken. Wanneer zij uiteindelijk een arts bereiken, kan deze hun niet veel vertellen over de ziekte van hun patiënt en zijn behandelingsplan. Er wordt hen een update beloofd, maar die blijft uit. Ze raken steeds meer gefrustreerd en wanhopig. Ze weten gewoon niet wat ze moeten doen om hun geliefde te helpen.

Een ander groot probleem is echter dat zelfs als u het buitenlandse medische team kunt bereiken, zij niet noodzakelijk uw eigen taal spreken - of zelfs een tweede taal zoals Engels. Dit gebeurt veel vaker dan u denkt, zelfs in grote Europese landen. Neem dit scenario beschreven door de heer Oliva, een man die eind 2021 contact opnam met EMS Air Ambulance & Medical Repatriation voor medische noodhulp.

"Mijn partner had een vreselijk motorongeluk in een vreemd land," herinnert hij zich, en schrijft achteraf over de ervaring op onze Google Reviews-pagina. "We waren in een openbaar ziekenhuis, op een klein eiland, en [de] artsen spraken geen Engels."

Het is begrijpelijk dat de hele situatie uiterst verwarrend was. Maar helaas zijn dit soort ervaringen niet ongewoon. Ons logistieke team heeft klanten ontmoet die geen Engelssprekende artsen konden vinden in ziekenhuizen in Roemenië, Polen en Oekraïne - landen waar je dat misschien wel zou verwachten.

Hoe EMS Air Ambulance & Medical Repatriation kan helpen

Een dierbare in het ziekenhuis hebben is op zich al stressvol genoeg. U zou niet nog eens te maken moeten krijgen met communicatie- en taalproblemen. Het goede nieuws is dat ons team voortdurend met dit soort problemen wordt geconfronteerd, dus we weten hoe we ermee om moeten gaan. Wij voeren elk jaar honderden repatriëringen uit over de hele wereld, en bij een aanzienlijk aantal daarvan zijn buitenlandse artsenteams betrokken die alleen in hun eigen taal kunnen communiceren.

Rechtstreeks naar het buitenlandse ziekenhuis gaan: Het eerste wat gezegd moet worden is dat, wanneer u EMS vraagt om zich met uw zaak bezig te houden, wij direct met het ziekenhuis in contact treden. Onze ervaren artsen zullen contact opnemen met het team dat verantwoordelijk is voor uw patiënt, en zij zullen vragen om de laatste medische updates en hun medisch rapport. Dit is een cruciale stap in het bepalen of, en hoe snel, we aan hun bed kunnen komen en hen naar huis kunnen brengen.

Snel de juiste taal vinden: EMS heeft al een aantal verschillende talen binnen ons wereldwijde personeelsteam, waaronder Spaans, Duits, Frans, Nederlands, Italiaans en Russisch (u kunt er enkele bekijken op de pagina Onze Teams op onze website). En als we de gewenste taal niet in ons team hebben? Dan brengen we die expertise snel in met een lokale vertaaldienst. We kunnen ervoor zorgen dat het medische rapport in de plaatselijke taal wordt vertaald, en we boeken een plaatselijke vertaler ter plaatse om voor ons te tolken terwijl we met het buitenlandse artsenteam omgaan. Het maakt allemaal deel uit van de service en we doen dit graag als het nodig is.

Waar ter wereld uw patiënt zich ook bevindt, en hoe moeilijk de communicatiekanalen ook zijn, u zou niet moeten worstelen om te weten te komen wat er gebeurt met uw dierbare en zijn verdere verzorging. Wij zorgen ervoor dat u de hulp krijgt die u nodig heeft.

Zoals de heer Oliva uitlegde, kan een beetje hulp en expertise van buitenaf het verschil maken in een complexe en schrijnende situatie:

"EMS Air Ambulance & Medical Repatriation bood mij ondersteuning in de medische situatie en begeleiding over hoe verder te gaan," concludeert hij. "Hoewel ik uiteindelijk nooit gebruik heb gemaakt van de dienst, was de aandacht en begeleiding op een zeer moeilijk moment inderdaad uitstekend."

Contacteer ons

Heeft u moeite om te communiceren met artsen in een buitenlands ziekenhuis? Bel EMS en we zullen zien wat we kunnen doen om te helpen. Er is altijd een manier, en ons team helpt u graag om de juiste oplossing te vinden. Bel ons op een van onze contactnummers of klik op de WhatsApp-knop rechtsonder op de website. Wat je ook nodig hebt, wij zijn er voor je.

Vraag een offerte aan